Koła zainteresowań

KOŁA ZAINTERESOWAŃ w roku 2016/2017

Nazwa koła Opiekun Dzień godz. sala
Koło dziennikarskie Izabela Saganowska czwartek 14.30-16.05 sala nr 21
Koło teatralne Anna Lubieniecka wtorek 14.30-15.15 sala teatralna
czwartek 14.30-15.15 sala teatralna
Koło plastyczne Katarzyna Milewska wtorek 14.30-15.15 sala nr 9
Koło histpryczne Agnieszka Nowak poniedziałek 14.30-15.15 sala nr 14
Koło informatyzne Mariusz Jaguścik środa 15.20-16.05 sala nr 11
Koło graficzne Mariusz Jaguścik piątek 16.10-17.00 sala nr 11
Koło muzyczne Dorota Lewandowska czwartek 14.30-16.05 sala teatralna
Koło miłośników miasta i regionu Lilla Kłos piątek 14.30-15.15 sala nr 14
Szkolne Koło Caritas Iwona Szulawska, Anna Borkowska, ks. Marcin Wojtczak środa 14.30-15.15 sala nr 7
piątek 14.30-15.15 sala nr 7
Koło turystyczne Paweł Aniszewski piątek 14.30-15.15 sala nr 17
Piłka siatkowa i koszykowa Kamil Chłopik poniedziałek 15.50-16.35 sala gimnastyczna
środa 15.50-16.35 sala gimnastyczna
Gimnastyka, Piłka siatkowa Aldona Szewczyk poniedziałek 13.40-14.25 sala gimnastyczna, sala fitness
czwartek 14.30-15.15
Piłka ręczna Renata Mroczkowska piątek 13.40-15.15 sala gimnastyczna
Siłownia Dawid Matwiej czwartek 14.30-15.15 siłoqnia
Basen Marek Kudelski środa 17.15-19.00 basen
Piłka ręczna, piłka nożna Tomasz Ruta środa 13.40-16.00 sala gimnastyczna
Fitness, gimnastyka Piotr Lichota poniedziałek 13.40-14.25 sala fitness
wtorek 16.00-16.45 sala fitness
Lekkoatletyka Olga Pechcin środa 14.30-16.00 sala gimnastyczna
Bilard Mariusz Jaguścik piątek 15.15-16.05 dolny korytarz

Innowacje pedagpgiczne

Klasa 1a – teatralna Anna Lubieniecka poniedziałek 14.30-15.15 sala teatralna
Klasa 1b – matematyczno-ekonomiczna Agnieszka Krasuska środa – zajęcia blokowe 14.30-15.15  
Klasa 1d – informatyczna Mariusz Jaguścik piątek – grupami co dwa tygodnie 9.00-10.40 sala nr 11
Klasa 1e – językowo-turystyczna Ilona Krupa wtorek 14.30-15.15  
Klasa 1f – przyrodnicza Grażyna Olczak czwartek 8.10-8.55  
Klasa 2a – humanistyczna Agnieszka Kożuchowska piątek – raz w miesiącu 15.00-18.30 sala nr 19
Klasa 2b – językowa Magdalena Brewczyńska piątek 14.30-15.15  
Klasa 2e – przyrodnicza Dorota Sugier czwartek 8.10-9.00 sala nr 8
Klasa 2f – matematyczno-informatyczna Barbara Czerwińska czwartek – w grupach co dwa tygodnie 13.40-15.15 grupa 1 sala nr 11
14.30-16.05 grupa 2 sala nr 11
Klasa 2g – politechniczna Barbara Czerwińska środa 14.30-15.15  
Klasa 3f- wielokulturowa Lilla Kłos środa – co dwa tygodnie 14.30-15.15 sala nr 14
Klasa 3g – językowa Agnieszka Nowak czwartek 14.30-15.15  

Zajęcia kierunkowe

Klasa 1c – integracyjno-politechniczna Agnieszka Krasuska środa – zajęcia blokowe 14.30-15.15  
Klasa 1g – językowa Ewelina Gromska wtorek 15.30-16.15  
lub czwartek 14.30-15.15
Klasa 1h – lingwistyczna Monika Gromulska piątek 14.30-15.15  
Justyna Ryczek czwartek 12.45-13.30
Klasa 2d – sportowa Marek Kudelski poniedziałek 13.40-14.25 sala gimnastyczna
Klasa 3b – politechniczna Renata Ziółkowska środa 14.30-15.15 sala nr 15
Klasa 3d – informatyczna Agnieszka Krasuska, Ewa Raczyńska poniedziałek 14.30-15.15  
wtorek 14.30-15.15  
Klasa 3e – politechniczna Renata Ziółkowska wtorek 14.30-15.15 sala nr 15