Siódmoklasiści zintegrowani!

Od 1 września w naszej szkole w klasach siódmych są nowi uczniowie, którzy rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę w Szkole Podstawowej nr 3. W związku z tą zmianą nauczyciele wychowawcy przygotowali dla swoich klas całodniowe zajęcia integracyjne. Każda klasa miała zajęcia dotyczące akcji szczepień (czyli element edukacyjny) oraz wiele zróżnicowanych aktywności, dzięki którym uczniowie mogli poznać się nawzajem, spędzić ze sobą czas i w przyjemnej atmosferze powrócić do szkolnej rzeczywistości. Wszystkie klasy miały zajęcia z paniami pedagog – Justyną Kołodziejczyk i Magdaleną Zagórską. Wszyscy brali udział w konkurencjach sportowych przygotowanych przez nauczycieli w-fu: Aldonę Szewczyk, Tomasza Rutę, Marka Kudelskiego i Marcina Sokołowskiego. Każda klasa ze swoim wychowawcą wyruszyła też na grę terenową w przestrzeni naszego miasta. Podsumowaniem tego emocjonującego dnia było wspólne odtańczenie belgijki i spotkanie z panem dyrektorem Grzegorzem Wyszogrodzkim, który poinformował uczniów o najważniejszych zasadach dotyczących bezpieczeństwa w szkole oraz o obowiązującym “HAŚLE X”. Na koniec wszyscy zjedli pizzę na zielonym boisku szkolnym. Mamy nadzieję, że od dziś wszyscy siódmoklasiści będą czuli się bardzo pewnie i bezpiecznie w swojej nowej szkole. Siódmoklasiści – witajcie!