1000 powodów by czytać!!!!!!!

Nasi uczniowie od 2 tygodni rywalizują z innymi szkołami w konkursie EMPIKu pt: “1000 powodów by czytać”. Główną nagrodą jest 1000 książek które zasilą naszą szkolną bibliotekę. Dzieci z niecierpliwością i ekscytacją śledzą wyniki konkursu, które na bieżąco można obserwować w aplikacji. Jednak chociaż sama rywalizacja o główną nagrodę jest ekscytująca to korzyści jakie płyną z wygranej idą znacznie dalej.  Biblioteka poszerzając swoje zbiory będzie mogła zaoferować uczniom książki będące odpowiedzią na ich indywidualne potrzeby. A te każde dziecko ma inne o czym mogą się Państwo przekonać z serii plakatów przygotowanych na okoliczność konkursu. Przedstawiamy Państwu dzieci z naszej szkoły, które są wdzięczne za już okazane wsparcie i proszą o kolejne głosy 🙂
Bądźcie z nami do 2 grudnia. Głosujcie codziennie.
Możecie dać tym dzieciakom ogrom radości <3
Niezbędne informacje na temat głosowania znajdą Państwo na grupie utworzonej na potrzeby konkursu: