Mistrzowie wypracowań – konkurs

Serwis edukacyjny dyktanda.pl zaprasza na I edycję ogólnopolskiego konkursu wypracowań „Mistrz Wypracowań”. Adresowany jest on do osób, które mają „lekkie” pióro i chcą się „sprawdzić” w pisaniu wypracowań na tematy związane z językiem polskim. Konkurs będzie trwał do 22 listopada 2020 r.. Oprócz mistrzowskich dyplomów i tytułów, na zwycięzców czekają  wartościowe nagrody. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłączcie się do zabawy i twórzcie wypracowania z przyjemnością!

Zabawa jest podzielona na 5 kategorii: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średniej oraz kategoria „wszyscy”, w której poza wymienionymi wcześniej osobami mogą wziąć udział również dorośli i nauczyciele. Każde wypracowanie uczestnika, zostanie sprawdzone i ocenione przez moderatora konkursu. Od jakości nadesłanej pracy, poprawności językowej i ortograficznej zależy liczba otrzymanych punktów. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie Państwo na stronie: https://dyktanda.pl/lista-konkursow

Nagrody główne w konkursie (315 sztuk!) to: najnowsza konsola Xbox Series X, najnowsze PlayStation 5 Digital Edition, najnowsza Konsola Xbox Series S, tablety Samsung Galaxy Tab A5 8′, Gimbale PNY MOBEE Gimbal Stabilizer, opaski sportowe Mi Smart Band 5, dostępy do serwisu z e-bookami oraz audiobookami Legimi na 3 miesiące. Ponadto w niniejszej zabawie KAŻDY uczestnik (który zdobędzie co najmniej 1 punkt) ma zagwarantowaną nagrodę – darmowy dostęp próbny do serwisu Legimi na 30 dni!