Szczęśliwe Siódemki

21 września 2020. Tę datę wszyscy siódmoklasiści zapamiętają na długo. Tego dnia wszystko przebiegało inaczej. Cały szkolny dzień spędziliśmy na zajęciach rozrywkowo-naukowych. Wzięliśmy udział w warsztatach integracyjnych z pedagogiem lub psychologiem szkolnym. Okazało się, że jeszcze wielu rzeczy nie wiedzieliśmy o sobie i naszych kolegach i koleżankach. Potem była gra terenowa. Z kartami pracy przemierzaliśmy ulice naszego miasta zgłębiając wiedzę o budynkach i pomnikach mijanych przez nas każdego dnia. Był też czas na sportową rywalizację.  W promieniach słońca graliśmy w nogę i siatkówkę. Na zajęciach z wychowawcą omawialiśmy założenia dnia „Szczęśliwych Siódemek” i wrażenia po jego zakończeniu. To był zdecydowanie udany dzień. Od 21 września lubimy naszą szkołę jeszcze bardziej.