W piątek CASTING!

Fundacja Musicalowa Akademia Talentów tworzy kolejny wspaniały musical z udziałem dzieci. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z naszej szkoły, które chciałyby występować na scenie, rozwijać się tanecznie i wokalnie, na casting do tego niesamowitego projektu. Spektakl jest tworzony przy współpracy z Polską Akcją Humanitarną oraz pod Patronatem Pana Burmistrza Marcina Jakubowskiego.
Poniżej filmik z ostatniego musicalu tworzonego przez Musicalową Akademię Talentów:
CASTING odbędzie się w naszej szkole w sali teatralnej w PIĄTEK 22 listopada o godz. 12.00.
Każdy, kto chce wziąć udział w castingu, powinien do środy (20 listopada do godz. 16.00) dostarczyć do sekretariatu dwa wypełnione formularze – formularz castingowy oraz zgodę rodziców na udział dziecka w castingu. Formularze dostępne poniżej: