Najlepsze przed nami

2 września uczniowie klas 7-8 rozpoczęli uroczyście rok szkolny 2019/2020. Najpierw z panem dyrektorem Grzegorzem Wyszogrodzkim spotkali się uczniowie klas siódmych, którzy od tego roku będą kontynuować naukę w naszej szkole. Setka uczniów została zaskoczona niezwykłym ustawieniem krzesełek. Okazało się, że usiedli bokiem do sceny. Zabieg był celowym eksperymentem pana dyrektora, który w ten sposób chciał pokazać swoim nowym podopiecznym, że trzeba mieć odwagę zmieniać świat. Potem przyszedł czas na małe czary, by nowa szkoła stała się dla nowych uczniów od pierwszego dnia miejscem ulubionym. Wszystkim najstarszym uczniom naszej szkoły pan dyrektor życzył, by wybierali tylko dobre drogi i korzystali z przywileju posiadania czasu, który pozwala zmieniać decyzje i dokonywać tylko mądrych wyborów. W części artystycznej przygotowanej przez kl. 8a i 8b pod kierunkiem pani Agnieszki Kożuchowskiej i pani Joanny Sułek artyści przekazali uczniom, rodzicom i nauczycielom piękną myśl, że szkoła to coś więcej niż wyścig. Wszyscy życzymy sobie, by nasza szkoła była czymś WIĘCEJ! Dobrego roku!