sukcesy lekkoatletów w powiecie.

We wtorek 14 maja reprezentacja lekkoatletów z naszej szkoły walczyła o medale na zawodach powiatowych. Bardzo dobrze spisały się dziewczyny z klas gimnazjalnych w biegach rozstawnych 4x100m.,które zajęły I miejsce. W sztafecie wystąpiły: Marta Lubieniecka, Klaudia Sulej, Ewelina Rechnio i Julia Grzesińska. Natomiast  chłopcy z klas gimnazjalnych zajęli I miejsce w sztafecie olimpijskiej. W reprezentacji pobiegli: Mikołajczyk Michał, Młot Jakub, Szczęsny Kacper i Dębski Mikołaj. Nasza młodzież zdobyła też wiele medali w kategoriach indywidualnych. Najlepszą sprinterką z naszej szkoły okazała się Martyna Kruk, która zajęła 3 pozycję. W biegu na 200 m. druga była Małgorzata Kijek, drugie miejsce zdobyła też Marta Zawadka w biegu na 300 m. Na 400 m. bezkonkurencyjny okazał się Jakub Młot. W biegu na 600 m. podium opanowały Wiktoria Wróbel, która była pierwsza i Julia Zawadzka, która przybiegła na drugim miejscu. Złoty medal na 800 m. wywalczyła Marta Lubieniecka, a na 1500 m. trzecie miejsce zajął Jakub Krawczyk. W konkurencjach technicznych też zdobyliśmy trochę medali. W skoku wzwyż  złote  medale zdobyły: Ewelina Rechnio i Julia Dróżdż, a Milena Bakuła wywalczyła drugie miejsce. W skoku wzwyż chłopców klas gimnazjalnych I miejsce wyskakał Bartek Kotara, a II miejsce – Bartosz Sowa. W konkurencji skoku w dal Julia Grzesińska zdobyła 2 miejsce, a Kacper Szczęsny 3 miejsce. Wszyscy zakwalifikowali się na zawody regionalne w Siedlcach, które odbędą się 17 maja. Gratulacje!!!