Mistrzowie Powiatu w Pływaniu

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu to już zwyczaj naszej szkoły, że podopieczni nauczycieli wychowania fizycznego, pana Marka Kudelskiego i pani Aldony Szewczyk dominują na podium. Zdobyli wszystko, co możliwe było do zdobycia. Okazali się najlepsi, płynąc stylem klasycznym, grzbietowym, dowolnym. Również dwie złote sztafety chłopców i dziewcząt to dowód umiejętności pływackich, ale także zgrania zespołów.  Nie mieli sobie równych, dlatego wrócili z medalami w kolorze złota, srebra i brązu. Doskonałe przygotowanie do zawodów oraz wola walki naszych uczniów to droga do sukcesu. Po raz kolejny udowodnili, że PŁYWANIE TO KORONNA DYSCYPLINA SP3.

STYL GRZBIETOWY (dziewczęta 14 lat) 1m – Posiewka Aleksandra ( dziewczęta 15 lat) 1m – Wróbel wiktoria; 2m – Bakuła Milena; 4m – Mikucewicz Michalina; 5m – Zawadka Marta,  ( dziewczęta 16 lat) 1m – Lubieniecka Marta; 2m – Wilk Maria (chłopcy 13 lat) 2m – Posiewka Paweł; (chłopcy 14 lat ) 1m – Fałek Szymon ; (chłopcy 16 lat) 1m – Czopek Jakub; 2m – Bielecki Szymon; 3m – Drozdowski Mateusz; 4m – Siwek Norbert

 STYL KLASYCZNY (dziewczęta 14 lat) 1m – Posiewka Aleksandra; 6m – Siłakiewicz Zofia (dziewczęta 15 lat) 1m – Zawadka Marta; 2m – Wróbel Wiktoria; 4m – Bakuła Milena; 6m – Mikucewicz Michalina; (dziewczęta 16 lat) 1m – Lubieniecka Marta; 5m – Wilk Maria (chłopcy 13 lat) 4m – Wróbel Marcel; (chłopcy 14 lat) 1m – Fałek Szymon; 2m – Ptasiński Mateusz; (chłopcy 16 lat) 1m – Czopek Jakub; 2m – Bielcki Szymon; 4m – Młot Jakub; 5m – Jedynak Michał; 8m – Siwek Norbert

 STYL DOWOLNY 50 (dziewczęta 14 lat) 1m – Posiewka Aleksandra, (dziewczęta 15 lat) 1m – Wróbel Wiktoria; 3m – Zawadka Marta; 4m – Bakuła Milena; 6m – Mikucewicz Michalina, (dziewczęta 16 lat) 1m – Lubieniecka Marta; 3m – Wilk Maria (chłopcy 13 lat) 9m – Wróbel Marcel; 11m – Posiewka Paweł, 47m – Paderewski Igor, ( chłopcy 14 lat ) 1m – Fałek Szymon, 3m – Kwiatkowski Kamil, 6m – Ptasiński Mateusz , (chłopcy 16 lat) 1m – Parol Kacper; 2m – Czopek Jakub, 3m – Młot Jakub; 4m – Jedynak Michał, 6m – Drozdowski Mateusz; 9m – Bielecki Szymon, 10m – Siwek Norbert; 14m – Ludkowski Dawid

Złota sztafeta dziewcząt:  Marta Lubieniecka, Zawadka Marta, Bakuła Milena, Mikucewicz Michalina, Wróbel Wiktoria, Posiewka Aleksandra

Złota Sztafeta  chłopców:  Fałek Szymon, Czopek Jakub, Jedynak Michał, Parol Kacper, Drozdowski Mateusz, Młot Jakub