Gościliśmy kandydatów na uczniów

Wtorkowe popołudnie (05.03) spędzili w naszej szkole kandydaci na przedszkolaków (“zerówkowiczów”) i pierwszoklasistów wraz z rodzicami. Dzień Promocji Szkoły przygotowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej wraz z dziećmi z naszych zeróweczek i klas 1-2. Nikt nie powie o szkole tyle, ile mogą pokazać występy dzieci. Były piosenki, tańce, ale i prezentacja ze zdjęciami ze szkolnego życia młodszych uczniów. Dorośli i dzieci mogli obejrzeć sale lekcyjne, a maluchy wziąć udział w zajęciach plastycznych. Przygotowalismy foldery dla zainteresowanych ofertą naszej szkoły i słodkie niespodzianki. To był miły wieczór. Cieszymy się, że tak wielu gości mogliśmy przyjąć i liczymy, że spotkany się we wrześniu. Elektroniczna rekrutacja do “zerówek” rusza 11 marca, a do klas pierwszych – 25 marca. ZAPRASZAMY! ROZPOCZNIJ z NAMI SZKOLNĄ PRZYGODĘ!