Samorząd rządzi, a święta tuż, tuż…

Od początku grudnia samorząd uczniowski serwuje nam niespodzianki i ciekawe akcje. Na początku tygodnia zaczęło się smakowicie od Dnia Naleśnika. Można było posmakować pysznych naleśników ze słodkimi nadzieniami przygotowanymi przez członków samorzadu szkolnego. Naleśnik na drugie śniadanie? Czemu nie! Amatorów tego słodkiego przysmaku było wielu i wśród uczniów, i wśród nauczycieli.

Z kolei 6 grudnia można było dostać “niepytajkę”. Wystarczyło przyjść ubranym w jakiś mikołajkowo-świąteczny element stroju. Na korytarzach pojawiło się wielu uczniów w ubraniach z wizerunkiem Mikołaja. Niektórzy na głowie mieli opaski z rogami reniferów lub dzwoneczkami świątecznymi, inni paradowali w mikołajowych czapkach.

Pani Agnieszka Rycharska i pan Sławomir Rybiński zorganizowali dziś konkurs na najpiękniejszy świąteczny stroik, na górnym korytarzu można oglądać przygotowaną przez nauczycieli języka niemieckiego wystawę uczniowskich choinek, a na parterze przy portrecie patrona już stoi pięknie ubrana choinka – to wszystko świadczy o tym, że w naszej szkole już zapanowała śwąteczna atmosfera!