ZAPRASZAMY na KONCERT

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną, wszystkich przyjaciół szkoły na 18. KONCERT CHARYTATYWNY “Trochę słońca”, który odbędzie się w naszej szkole 9 grudnia o godz. 17.00. Zachęcamy także do włączenia się w przygotowania – czekamy na świąteczne prace artystyczne, które będziemy mogli sprzedać na kiermaszu towarzyszącym koncertowi. Podczas koncertu wystąpią uczniowie, rodzice i nauczyciele, zaprezentujemy scenki teatralne, muzyczne, taneczne. Maluchy będą tańczyć, starsi występować w etiudach teatralnych, nauczyciele przebiorą się za postaci z bajek, a rodzice na chwilę staną się… przedszkolakami. Jeśli chcesz zobaczyć pana Jaguścika w roli Złego Wilka, pana Rybińskiego z dubeltówką Gajowego, panią Kołodziejczyk w stroju Czerwonego Kapturka, pana dyrektora z gitarą – przyjdź koniecznie! Jak co roku będziemy zbierać pieniądze, by móc pomagać przez cały rok najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły. Pomaganie jest fajne!