GIM-BIT 2018 – Zwycięstwo!!!

Jestem cyfrowo bezpieczny... czy na pewno?

Praca konkursowa Karola Augustyniaka i Michała Rogali

Karol Augustyniak (kl. III G) oraz Michał Rogala (kl. III F) zwyciężyli w Powiatowym Konkursie Informatycznym GIM-BIT 2018!!! Swoją drogę do zwycięstwa rozpoczęli od stworzenia fantastycznego plakatu na temat “Jestem cyfrowo bezpieczny… czy na pewno?” (widoczny obok). Dzięki temu plakatowi zakwalifikowali się do drugiego etapu, który odbył się 2 marca 2018 r. w Zespole Szkół nr 2 im. Powstańców Warszawy przy ul. Sosnkowskiego 43 w Mińsku Mazowieckim.

W drugiem etapie przyszło im się zmierzyć z ośmioma drużynami, które również zakwalifikowały się do drugiego etapu w teście z wiedzy informatycznej związanej przede wszystkim z oprogramowaniem biurowym firmy Microsoft (Word, Excel, Access). Aby wygrać, Karol i Michał musieli wykazać się wiedzą wykraczającą poza materiał nauczania Informatyki w gimnazjum. Zdobyli najwięcej punktów w tym etapie, dzięki czemu po zsumowaniu z punktami z pierwszego etapu udało im się odnieść cenne zwycięstwo.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom znakomitych prac i zdrowej rywalizacji!!! Dziękujemy organizatorom za ciepłe przyjęcie i poczęstunek. Do zobaczenia za rok… może znowu wygramy 🙂