Gratulacje dla Pływaków!

16 lutego nasi uczniowie na mińskim basenie okazali się najlepsi. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu to kolejny sukces pływaków z „Trójki”. To właśnie oni zdominowali podium a tym samym awansowali do Międzypowiatowych Zawodów w Pływaniu. A do sukcesu popłynęli pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego pana Marka Kudelskiego i pani Aldony Szewczyk.

Oto nasi mistrzowie:

Złota sztafeta dziewcząt i chłopców, notabene bezkonkurencyjna:

Milena Bakuła, Katarzyna Szczepańska, Wiktoria Wróbel, Aleksandra Rosołek, Michalina Mikucewicz, Marta Lubieniecka

Wojciech Tomusiak, Wiktor Wojnarski, Jakub Czopek, Michał Jedynak, Szymon Bielecki, Kacper Jonakowski,

Styl grzbietowy – dziewczęta  (rocznik 2004)

I  Milena Bakuła

II  Wiktoria Wróbel

III Michalina Mikucewicz

Styl grzbietowy – dziewczęta  (rocznik 2003)

I Katarzyna Szczepańska

II Marta Lubieniecka

IV Wiktoria Lewandowska

Styl grzbietowy – dziewczęta ( rocznik 2005)

I Aleksandra Posiewka

Styl grzbietowy –  chłopcy (rocznik 2004)

II Jakub Sterczewski

Styl grzbietowy – chłopcy (rocznik 2003)

I Jakub Czopek

III Szymon Bielecki

IV Michał Jedynak

V Norbert Siwek

Styl grzbietowy – chłopcy (rocznik 2005)

I Szymon Fałek

Styl klasyczny – dziewczęta ( rocznik 2004)

I Wiktoria Wróbel

III Milena Bakuła

IV Michalina Mikucewicz

V Michalina Ciechańska

Styl klasyczny – dziewczęta ( rocznik 2003)

II Marta Lubieniecka

Styl klasyczny – dziewczęta (rocznik 2002 )

VI Aleksandra Rosołek

Styl klasyczny – dziewczęta (rocznik 2005)

II Aleksandra Posiewka

Styl klasyczny – chłopcy (rocznik 2004 )

III Piotr Karłowicz

Styl klasyczny – chłopcy (rocznik 2003)

I Jakub Czopek

IV Michał Jedynak

V Kacper Parol

VI Norbert Siwek

Styl klasyczny – chłopcy ( rocznik 2005)

I Szymon Fałek

Styl dowolny – dziewczęta ( rocznik 2004)

I Milena Bakuła

II Wiktoria Wróbel

IV Michalina Mikucewicz

Styl dowolny – dziewczęta ( rocznik 2003 )

I Katarzyna Szczepańska

II Marta Lubieniecka

Styl dowolny – dziewczęta ( rocznik 2005)

I Aleksandra Posiewka

Styl dowolny – chłopcy ( rocznik 2004)

III Damian Rowicki

V Szymon Pawelec

VI Paweł Ogonowski

Styl dowolny – chłopcy (rocznik 2003)

I Jakub Czopek

II Michał Jedynak

IV Szymon Bielecki

V Dawid Ludkowski

Styl dowolny – chłopcy (rocznik 2002)

I Wojciech Tomusiak

III Wiktor Wojnarski

V Kacper Jonakowski

VI Kacper Piątek

Styl dowolny – chłopcy ( rocznik 2005)

I Szymon Fałek